PL_pl EN_uk fr it de

Jasnogórskie Centrum Informacji

!!!MUZEM 600-LECIA NIECZYNNE W DNIACH 06-17.11.2017!!! Uwaga!!! Z uwagi na prace remontowe w Bastionie św. Rocha i w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza i Bastionu św. Rocha!!!

Aktualności

Pamiętamy o zmarłych

Pamiętamy o zmarłych

Listopad to czas modlitewnej pamięci o wszystkich Zmarłych. Na Jasnej Górze w dniu 1 listopada o godz. 16:15 odprawione zostaną uroczyste Nieszpory z wypominkami za zmarłych połączone z... więcej »

Muzeum 600-lecia - NIECZYNNE

Muzeum 600-lecia - NIECZYNNE

Informujemy, że w dniach od 6-go do 17-go listopada br. Muzeum 600-lecia na Jasnej Górze pozostanie zamknięte. Przyczyną są prace konserwatorskie i porządkowe prowadzone w Muzeum. Za... więcej »

Jasnogórskie Dni Skupienia

Jasnogórskie Dni Skupienia

Jasnogórskie Dni Skupienia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pod hasłem „Jak pokochać swoje życie - czyli o Bogu, który z Ciebie nie zrezygnuje” odbędą się na Jasnej Górze. Dni Skupienia... więcej »

"Golgota Jasnogórska" Jerzego Dudy-Gracza

Z uwagi na prace remontowe w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza!!! "Golgota... więcej »

"Żywa Korona Maryi" - akcja na 300-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej

8 września 2016 r. rozpoczęły się obchody roku jubileuszu 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej koronami papieskimi (1717-2017). Miało to miejsce 8 września 1717 roku.... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 8

1 2 Następna »