PL_pl EN_uk fr it de

Jasnogórskie Centrum Informacji

Uwaga!!! Z uwagi na prace remontowe w Bastionie św. Rocha i w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza i Bastionu św. Rocha!!! W dniach 27.12.2017 - 06.01.2018 obiekty muzealne czynne w godz. 10:00 - 15:00!

Aktualności

Uroczystość św. Pawła Pierwszego Pustelnika na Jasnej Górze

Uroczystość św. Pawła Pierwszego Pustelnika na Jasnej Górze

W dniu 15 stycznia 2018 r. świętujemy na Jasnej Górze uroczystość św. Pawła z Teb - ojca wszystkich paulinów.  Do tego święta konwent jasnogórski przygotowuje się tradycyjną nowenną, tzw.... więcej »

Szopka Bożonarodzeniowa

Szopka Bożonarodzeniowa

Jasnogórska szopka Bożonarodzeniowa została otwarta w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (po Pasterce). Nad budową szopki tradycyjnie czuwał o. Bronisław Kraszewski, jasnogórski... więcej »

"Golgota Jasnogórska" Jerzego Dudy-Gracza

Z uwagi na prace remontowe w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza!!! "Golgota... więcej »

Wieża Jasnogórska

Wieża Jasnogórska

W okresie letnim (do końca listopada) wieża jest otwarta dla pielgrzymów w godz. 8:00 - 16:00. Wieża jasnogórska , odbudowana została po pożarze z 1900 r., a poświęcona 15 sierpnia... więcej »

Film

Film "Światem rządzi Bóg"

W niedzielę, 7 grudnia odbył się na Jasną Górę przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego pt. „Światem rządzi Bóg” , którego bohaterem jest o. Jerzy Tomziński , obecnie jeden z najstraszych... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 6

1 2 Następna »